video

Video je fenomén. Od roku 2005, kdy se zjevil YouTube, a bylo na něj nahráno první video, se změnilo hodně věcí. Zlepšily se technologie, které se staly dostupnější, stále více firem si uvědomuje důležitost tvorby video obsahu pro své podnikání.

Natáčíme firemní spoty, produktová a propagační videa pro web, sociální sítě nebo pro prezentaci na veletrhu. Vytváříme záznamy akcí na jednu i více kamer. V neposlední řadě streamujeme živě na sociální sítě a firemní intranet.

produktové video

Natáčíme produktová a instruktážní videa. Ukazujeme v nich vlastnosti a výhody produktů a jejich fungování, příp. vysvětlujeme postupy.

propagační video

Zabýváme se video medailonky firem, natáčíme PR a promo videa a v neposlední řadě tvoříme videoprezentace pro města, obce, sdružení obcí a mikroregiony. Záběry pořizujeme na pevnině, ve vzduchu i pod vodou.

záznamy akcí

Nabízíme video záznamy z firemních a společenských událostí prostřednictvím naší vlastní videotechniky. Natočený materiál následně upravujeme ve střižně a exportujeme do nejvhodnějšího formátu pro účely další prezentace.

Pořízení záznamu z kulturních a sportovních akcí využívají kromě firem i města, obce a sportovní a zájmové oddíly.

online streaming

Prostřednictvím internetu umožníme lidem na celém světě, aby byli součástí vaší akce. V rámci webinářů může vzdálené publikum reagovat v reálném čase svými dotazy nebo komentáři. Využívá se například v lékařství při online přenosu operací do konferenčního sálu i na internet, kde mohou být připojeni odborníci z celého světa a komentovat průběh operace.

Možné jsou také neveřejné streamy určené jen pro pozvané.
Streamujeme nejčastěji na YouTube, ale umíme i ostatní sociální sítě (Facebook, Instagram, Twitter) nebo i všechny najednou.

animace a znělky

Vytváříme krátké znělky, animovaná loga. Slouží jako doplněk k videoprodukci, často jako úvodník nebo předěl.

napište nám
Odesílám
zpráva:

Odesláním formuláře berete na vědomí zpracování osobních údajů.