videoprojekce
Máte na starosti organizaci firemní akce, školení, prezentaci firmy na veletrhu?

Starosti o audio a video techniku vyřešíme za vás. Zajistíme vše potřebné včetně instalace a dopravy a pomůžeme vám obstát v roli spolehlivého organizátora.

Každý prostor má svá specifika, zvažte, zda vyhoví kapacitou a také technickým vybavením. Poradíme si s jakýmkoliv prostorem, ať už jde o kulturní dům, hotel, výrobní halu nebo stan na venkovní akci.

Máme k dispozici profesionální konferenční techniku, projektory, plátna, obrazovky, různé typy ozvučení včetně mikrofonů a dalších nutných doplňků.

Není to jen o technice.

Neméně důležitou stránkou je také kvalitní obsluha. Techniku nejen přivezeme, zapojíme, ale také obsluhujeme během akce.

Rádi pomůžeme i s obsahem pro videoprojekci. Může to být natočení krátké zdravice někoho, kdo se nemůže akce zúčastnit osobně, příprava prezentace na míru nebo úprava historických fotografií. Zkrátka nemusíte nad přípravou trávit zbytečné hodiny, postavíme vás k hotovému.

Několik tipů pro vás:

Projektory jsou vhodné na akcích jako konference, přednášky, firemní večírky a prezentace, veletrhy a výstavy apod. Používáme je hlavně v interiérech a tam, kde je možnost dostatečného zatemnění.
Dle typu akce v závislosti na velikosti prostoru vám rádi navrhneme ideální projektor s odpovídajícím projekčním plátnem.

V naší nabídce naleznete mnoho druhů projektorů od těch menších a snadno přenosných až po profesionální s vysokou svítivostí a výměnnými objektivy, které umožní promítat z různých vzdáleností od plátna. Obecně platí, čím větší je vzdálenost projektoru od projekční plochy a čím větší je projekční plocha, tím kvalitnější projektor s vyšší svítivostí musíme zvolit.

Projekční plátna jsou vhodná tam, kde je požadována větší úhlopříčka obrazu, dobrá čitelnost textu a tam, kde je obtížné instalovat ať již z technických či finančních důvodů LED obrazovku. Každá akce vyžaduje jiný druh a rozměr plátna. Dle typu zvoleného projektoru, velikosti prostoru a počtu osob doporučíme vhodný typ plátna a jeho velikost. V závislosti na umístění projektoru volíme plátno pro přední nebo zadní projekci.

Obrazovky jsou ideálním a elegantním řešením projekce obrazu v menších prostorách. Jsou vhodné například ve VIP prostorách, salóncích, na výstavách apod. Nacházejí své uplatnění při konferencích nebo soutěžích jako „odkuk“ na podiu pro moderátora, účinkující nebo porotu. Fungují velmi dobře i jako doplněk klasické videoprojekce pro zadní řady hostů nebo v členitém prostoru.

Soustřeďte se na svou akci a technické záležitosti nechte na nás.