firemní akce

Pořádání akcí může být pořádnou výzvou.

Ušetřete si starosti a čas a svěřte nám přípravy, koordinaci i technické zajištění kulturních akcí, veletrhů, večírků, svateb, oslav, plesů...

videoprojekce

Žádná akce se dnes neobejde bez kvalitní videoprojekce. Základ našich služeb spočívá v profesionálním vybavení. Disponujeme kvalitními dataprojektory, projekčními plátny i plazmovými a LCD obrazovkami. Prostřednictvím kamer přenášíme živě dění na pódiu na jakékoliv zobrazovací zařízení. Zajistíme LED stěny s vysokou svítivostí vhodné pro outdoor a dnes díky jemnému rozlišení i indoor akce.

Samozřejmostí je i zkušená obsluha videorežie. Vždy navrhujeme optimální řešení v závislosti na prostoru, světelných podmínkách, počtu osob a rozpočtu.

konference

Pomáháme s organizací a technicky zajišťujeme workshopy, semináře a konference v tradičních (hotely, konferenční centra) i netradičních (stany, výrobní haly) prostorách. Připravíme vizuál včetně pozvánek, navigace, programu, dekorací a postaráme se o kompletní technické odbavení (ozvučení, videoprojekce, tlumočení).

Prostřednictvím mobilních telefonů aktivně zapojíme účastníky interaktivním hlasováním či dotazy s okamžitým zobrazením výsledků.

veletržní expozice

Navrhujeme a realizujeme systémové i atypické expozice od 10 do 1 000 m2 výstavní plochy. Koncept předkládáme jako 3D vizualizaci s cenovou kalkulací. Zajišťujeme výrobu jednotlivých komponentů a grafiky, audiovizuální techniku, nábytek, dopravu a uskladnění stánku pro další veletrhy.

firemní a společenské akce

Organizujeme firemní setkání, večírky, výročí, oslavy a plesy. Pomůžeme s hledáním vhodného prostoru, navrhneme doprovodný program, doporučíme vhodnou techniku, připravíme nabídku cateringu. S našimi partnery vyšperkujeme prostory květinovou výzdobou, balónkovou dekorací či speciálními efekty. Z akce pro vás vytvoříme fotodokumentaci a video záznam.

napište nám
Odesílám
zpráva:

Odesláním formuláře berete na vědomí zpracování osobních údajů.