grafický design

Rozmanité grafické práce jsou naším denním chlebem. Vymýšlíme loga, navrhujeme letáky, plakáty, katalogy, billboardy, obaly, firemní noviny, obecní zpravodaje nebo online kampaně. Nabízíme však i dílčí práce – retuše a montáže fotografií nebo tvorbu piktogramů.

Pro námi zpracovávané tiskoviny doporučíme také nejlepší technologii tisku, vytiskneme a dodáme. S tiskárnami máme vřelý vztah, často jsme u nájezdů tiskovin osobně a s tiskařem ladíme nastavení, aby výsledek odpovídal našim (tj. vašim) představám.

Tvoříme na základě vašeho zadání, se kterým vám rádi pomůžeme. Když nám ale dáte volnou ruku, jsme nejšťastnější.

logo a vizuální identita

Pro novou společnost nebo značku navrhujeme loga, která mohou být součástí celého vizuálního stylu. To znamená, aby spolu všechny věci, která firma používá ke své propagaci, ladily. Rádi si hrajeme s barvami, fonty a tvary a hledáme nadčasové kombinace.

V případě, že máte o podobě loga představu, sdělte nám ji. Čím konkrétnější zadání, tím blíže bude náš návrh vaší představě. Pokud představu nemáte, nevadí, vytvoříme originální logo.

Pokud sami cítíte, že vaše logo již nepatří do jednadvacátého století, přichází na řadu redesign. A i v dnešní složité době platí, že v jednoduchosti je síla.

produktové balení

Zákazníci nakupují očima. Pokud máte skvělý produkt v mizerném obalu, jen těžko se bude prodávat. Věnujeme se obalovému a produktovému designu. Vytváříme řešení na míru, ať se jedná o etikety, krabičky či složitější obaly. Často pracujeme i na samotné technologii obalů, vymýšlíme, aby „to“ dobře drželo, aby „to“ nevypadávalo, aby „to“ šlo zavěsit apod.

3D vizualizace

Vytváříme produktové a architektonické vizualizace. Modelujeme produkty, obaly, interiéry pro návrhy eventů a konferencí a veletržní stánky. Zabýváme se realizací 360° virtuální prohlídky prostor vhodnou například pro firemní zápis na Google Maps.

webdesign

Připravujeme grafické návrhy webových stránek a microsite. Před samotným layoutováním analyzujeme, děláme vše pro zpřehlednění struktury webu. Navrhujeme statické a animované web bannery.

profesionální fotografie

Zajišťujeme profesionální studiové produktové a reklamní fotografie. V úzké spolupráci s fotografem Petrem Zikmundem fotíme reportážní i lifestylové fotografie pro webové stránky a firemní tiskoviny. V našem foto studiu vytváříme 360° produktové fotografie, které jsou ideální pro e-shopy a sociální sítě.

napište nám
Odesílám
zpráva:

Odesláním formuláře berete na vědomí zpracování osobních údajů.